סרטי ילדים

גנוב על החיים – Despicable Me 4

(ארה"ב, 2024)
המיניונים וגרו חוזרים בהרפתקה חדשה שבמרכזה החיים עצמם. המשך נוסף בסדרת סרטי האנימציה המצליחה ביותר בכל הזמנים.
גרו ולוסי מקבלים למשפחה חבר חדש: גרו ג'וניור, שמתעקש להציק לאביו שרק רוצה קצת אהבה מבנו התינוק. כאשר אויב ישן/חדש של גרו בורח מהכלא ונשבע לנקום, גרו והמשפחה נשלחים להסתתר בזהות בדויה עד אשר מקסים לה מל יחזור אל בין הסורגים. בנתיים המיניונים נקראים להציל את המצב כמו שרק הם יודעים.

קולות: יניב ביטון
(95 דק', דיבוב עברי; כתוביות בעברית)

להציל את היער - Ozi - The Voice of the Forest

(בריטניה, צרפת, ארה"ב, 2024) אנימציה

סרט אנימציה מחברת ההפקה של לאונרדו דיקפריו ומסטודיו האנימציה שמאחורי "מפרץ ההרפתקאות הסרט", "צבי הנינג'ה: טירוף המוטנטים" ו-"בוב ספוג: הסרט".
סיפורה של אוזי, אורנגאוטן קטנה שגדלה עם בני אדם בשמורת טבע לקופי אדם ולמדה מהם את שפת הסימנים והפכה לכוכבת רשת. צ'אנס, קוף הפרא, סוחף אותה להרפתקה ביער הגדול, שם היא מגלה את האמת אודות המפעלים המנצלים את משאבי הטבע ומסכנים את חיות הבר. יחד עם חברים נוספים אוזי יוצאת להציל את היער בו נולדה.

במאי: טים הרפר
(87 דק', דיבוב עברי; כתוביות לעברית)
 
החל מתאריך 25.7
 
מכירת כרטיסים החל מתאריך 22.7

הקול בראש 2 - Inside Out 2

(ארה"ב, 2024) אנימציה
הקולות הקטנים בראשה של ריילי מכירים אותה היטב – אך בקיץ הקרוב הכל עומד להשתנות כאשר אולפני דיסני ופיקסאר יציגו רגש חדש: חרדה. ברוכים השבים למוחה של הנערה ריילי בדיוק כשהמפקדה בראשה עוברת איתחול מחדש, על מנת לפנות מקום למשהו בלתי צפוי לחלוטין: רגשות חדשים! שמחה, עצב, כעס, פחד וגועל אשר ניהלו את ראשה בהצלחה, עד כה, לא יודעים איך להרגיש כאשר מצטרף רגש חדש לתמונה, חרדה. מה גם שנראה שהיא לא הגיעה לבד והתוספת החדשה תעורר לא מעט בלאגן.

בימוי: קלסי מאן
קולות (גרסה אנגלית): איימי פולר, לואיס בלק, טוני הייל
(100 דק', עברית; תרגום לעברית)