טוען סרטים

« כל הסרטים

  • אירוע כבר עבר.

מסיבת הרחוב של מוגי Monty and the Street Party

נובמבר 27 בשעה 11:30

מסיבת הרחוב של מוגי
Monty and the Street Party

(דנמרק, 2019) אנימציה

מוגי הוא ילד נורמלי לגמרי, בן להורים נורמליים שחיים בשכונה נורמלית בעיר נורמלית לחלוטין. לצורך ענייננו, הלוא הוא הסרט “מסיבת הרחוב של מוגי”, המונח “נורמלי” משמש לתיאור התנהגות רגילה או ממוצעת. בכל מקרה, בעיני מוגי, להוריו קורה משהו לא נורמלי: הם נפרדים. אביו, שאינו אלא היפסטר חמוד, שוקע בדיכאון, ודווקא אמו מסתדרת לא רע. כל הבלגן הנורמלי הזה ממש לא מתאים למוגי, שכן הוא חושש שהפרידה תחבל באירוע שהוא מצפה לו יותר מכול: מסיבת הרחוב השנתית. כדי לפתור את הבעיה, הוא מחליט לקיים את המסיבה ויהי מה, מתוך מחשבה נורמלית שהילולה ושמחה יביאו לאיחוד מחודש של הוריו. הבעיה היא השכנים שלהם, הלא ממש נורמליים (אפשר להודות בזה). דומה שהם עשו יד אחת כדי לחבל במסיבה, ובאין מסיבה, לא יחזרו הוריו זה לזרועות זה ולא יהיו (שוב) זוג רגיל וגם נורמלי; מצב מקובל, שכיח ודי נורמלי בכל העולם, לעניות דעתנו הענייה מאוד. השאלה היא כמובן מה זה בכלל נורמלי ובעצם למי אכפת?

תחת מעטה של קומדיה פרועה לכל המשפחה מסתתר סרט נבון השואף “לנרמל” נושאים שלרוב לא נהוג לדבר עליהם עם ילדים, מחשש שלא יבינו או לא יוכלו לעכל אותם. אם יש סרט אחד בתוכנית “מבט על הקולנוע הנורדי 3#” המשקף נאמנה את התפיסה הנורדית הייחודית בנוגע לגידול ילדים – זהו הסרט. והוא גם מצחיק. נורא.

במאים: אַנְדֶרְס מוֹרְגֶנְטָלֶר, מיקָאֶל ווּלְף
קולות: מרטין בְּרוּגְמַן, יאן גינְטְבֶּרְג, איבֶּן יָאילֵה
(80 דק’, דנית; תרגום לעברית)

להזמנת כרטיסיםORDER TICKETS

פרטים

תאריך:
נובמבר 27
זמן:
11:30
אירוע תגיות:
, , ,
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
גלילה לראש העמוד